Start
FORUM
Rowerowe
Zawody rowerowe
Rajdy rodzinne
Wycieczki rowerowe
Szlaki rowerowe
Opisy miejscowości
Warto zobaczyć
BikerTrzebinia.pl
Blog BikerTrzebinia
Wasze wycieczki
Kontakt/Redakcja
Skład
Pojęcia
Szukaj
Linki
Trzebinia
Trzebinia – miasto w woj. małopolskim, w powiecie chrzanowskim, siedziba gminy miejskiej Trzebinia. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do woj. katowickiego. Należy do Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego.

Obszar miasta i gminy Trzebinia położony jest na pograniczu Wyżyny Olkuskiej, Pagórów Jaworznickich i Rowu Krzeszowickiego, w zachodniej części województwa małopolskiego, w powiecie chrzanowskim. Geograficznie obszar miasta i gminy jest wyżyną wzniesioną od 270 do 470 m n.p.m. Przez teren miasta przebiega granica ważnych regionów: śląskiego i krakowskiego.


Strony o tematyce rowerowej
Katalog WWW Wszystkie strony dotyczące rowerów. Oficjalne wielkie portale jak i prywatne strony. Chcesz dodać linka? Zarejestruj się i z menu wybierz zaproponuj link. Link zostanie dodany pod warunkiem zamieszczenia linka do naszej stronki z krótkim opisem u siebie.
  Strona
  Link   www.rylon.prv.pl
Rower wg Rylona - maratony, wycieczki, wyprawy
  Link   rowerowanie.pl
Strona Furmana i ekipy z Krakowa ;)
  Link   Sportowe Forum Dyskusyjne
Sportowe Forum Dyskusyjne - Świat kolarstwa
  Link   W drogę
W drogę: Wyprawy rowerowe i górskie wędrówki. Relacje z wypraw rowerowych do 15 krajów europejskich. Zdjęcia, ciekawostki, opisy miejsc wartych zobaczenia oraz porady dla wybierających się na pierwszą wyprawę.
  Link   Strona -=[zieluka]=-
Strona Łukasza Zielińskiego i jego przyjaciół. Wycieczki rowerowe po Polsce i nie tylko. Dużo zdjęć, opisy tras, mapki przejazdów, GPS oraz porady. Galeria KrakRowera.
  Link   RowerowA GdyniA
Strona rowerzystów z Gdyni - świeże informacje, opisy ciekawych tras i miejsc, porady, gdyńska Masa Krytyczna i wiele innych... Zapraszam!
  Link   Dolina Muminka
Trasy rowerowe w okolicach Jaworzna - Dolina Muminka
  Link   BikeXtreme - klub kolarstwa górskiego z Rudawy
BikeXtreme - wejdź i przeżyj ekscytującą przygodę z kolarstwem górskim ! Opisy, przeżycia i zdjęcia z maratonów mistrzostw Polski i nie tylko... Super foty z ostrej jazdy! ! ! Każda odmiana sportu rowerowego! Zapraszamy!
  Link   Krakowski Portal Rowerowy
Krakowski Portal Rowerowy Cyklokrak.com
  Link   Bikeworld.pl
Bikeworld.pl - Vortal rowerowy
  Link   Bikeboard.pl
Bikeboard.pl - magazyn rowerowy